Prima pagina

Locatii

Participanti

Locurile de cazare

Responsabili judete

Program

Subiecte

Rezultate

Organizatori

Sponsori

Participanţii la Olimpiada Naţională de Fizică
Arad, 2011

Numele şi prenumele elevului
Clasa
Judeţ
Şcoala
Profesorul care a pregătit elevul
Mătărângă Mihai-Vlad
VII
Alba
Şc. cu cls. I-VIII "Ovidiu Hulea" Aiud
Baidoc Ana
Crintea Miruna
VII
Alba
Colegiul Naţional "Lucian Blaga" Sebeş
Mihu Rodica
Linuţ George-Ionuţ
VIII
Alba
Şc. cu cls. I-VIII Nr.3 Cugir
Mitea Cornel
Suciu Vasile
VIII
Alba
Şc. cu cls. I-VIII "Ovidiu Hulea" Aiud
Baidoc Ana
Decean Ovidiu-Ciprian
IX
Alba
Colegiul Naţional "Titu Maiorescu" Aiud
Rusu Ionaş
Ailenei Andrada-Elena
IX
Alba
Colegiul Naţional "Horea, Cloşca şi Crişan" Alba-Iulia
Sicoe Pamfil
Duşe Dragoş-Vasile
X
Alba
Colegiul Naţional "Lucian Blaga" Sebeş
Bîrsan Ioan
Hăprian Vlad-Ioan
XI
Alba
Colegiul Naţional "Lucian Blaga" Sebeş
Bîrsan Ioan
Curta Ioan-Emil
XII
Alba
Colegiul Militar Liceal "Mihai Viteazul" Alba-Iulia
Filipescu Dorina
Arsenov Branco Roan
VII
Arad
C.N. "Moise Nicoară" Arad
Biriş Sofia
Arsenov Oriana Vanesa
VII
Arad
C.N. "Moise Nicoară" Arad
Biriş Sofia
Ardeleanu Titus
VII
Arad
C.N. "Moise Nicoară" Arad
Major Csaba
Iovănescu Rareş
VII
Arad
C.N. "Moise Nicoară" Arad
Major Csaba
Peiţa Patricia Monica
VII
Arad
Gr. Şc. "Ion Creangă" Curtici
Berar Dana
Papp Tamaş Peter
VIII
Arad
C.N. "Moise Nicoară" Arad
Arsenov Branco
Meche Vlad Alexandru
VIII
Arad
C.N. "Moise Nicoară" Arad
Arsenov Branco
Stein Daian Narcis
VIII
Arad
Şcoala Gen. "Lazăr Tâmpa" Almaş
Stein Mariana
Pop Iuliu
VIII
Arad
C.N. "Moise Nicoară" Arad
Arsenov Branco
Sulea Călin Gabriel
VIII
Arad
Şcoala Gen. Nr. 5 Arad
Paşcalău Maria
Marinescu Marius George
IX
Arad
C.N. "Moise Nicoară" Arad
Arsenov Branco
Căşuţ Cristian
IX
Arad
C.N. "Moise Nicoară" Arad
Arsenov Branco
Roza Andrei Emeric
IX
Arad
C.N. "Moise Nicoară" Arad
Arsenov Simona
Neamţu Adriana
X
Arad
C.N. "Moise Nicoară" Arad
Arsenov Simona
Danciu Bogdan
X
Arad
C.N. "Moise Nicoară" Arad
Arsenov Simona
Motoc Dan Adrian
X
Arad
C.N. "Moise Nicoară" Arad
Arsenov Simona
Balaşiu Ştefania
XI
Arad
C.N. "Moise Nicoară" Arad
Major Csaba
Ghiţă Vlad Bogdan
XII
Arad
C.N. "Moise Nicoară" Arad
Biriş Sofia
Ghiţescu Diana
VII
Argeş
C.L. "Al. Odobescu" Piteşti
Apostol Gina
Barbu Ana Maria
VII
Argeş
Şcoala Bâscov
Tomozeiu Ioan
Niţu Andrei
VII
Argeş
Şcoala nr.2 "Ion Minulescu" Piteşti
Călinescu Carmen
Oncescu Andreea
VIII
Argeş
C.N."Dinicu Golescu" Câmpulung Muscel
Iacobescu Camelia
Stîngescu Maria Luiza
VIII
Argeş
Şcoala Bâscov
Tomozeiu Ioan
Gherghina Aurelian Augustin
IX
Argeş
C. N. L. "Zinca Golescu" Piteşti
Roman Iuliana
Păun Răzvan
IX
Argeş
C. N. L. "Zinca Golescu" Piteşti
Roman Iuliana
Ionescu Mihaela
IX
Argeş
C.N."Vlaicu Vodă" Curtea de Argeş
Ovidiu Bogdan
Mincu Dragoş Alexandru
X
Argeş
C.N. "I.C. Brătianu" Piteşti
Stănescu Marcel
Bădălan Matei
X
Argeş
C. N. L. "Zinca Golescu" Piteşti
Popescu Zoe
Rădulescu Radu Paul
X
Argeş
C.N. "I.C. Brătianu" Piteşti
Popescu Viorel
Călinescu Dragoş Andrei
XI
Argeş
C. N. L. "Zinca Golescu" Piteşti
Roman Iuliana
Duca Ruxandra
XI
Argeş
C.N."Vlaicu Vodă" Curtea de Argeş
Ovidiu Bogdan
Gentea Cristiana Andreea
XI
Argeş
C. N. L. "Zinca Golescu" Piteşti
Roman Iuliana
Cojocaru Irina
XII
Argeş
C. N. L. "Zinca Golescu" Piteşti
Roman Iuliana
Grosu Iustina
VII
Bacău
Şc. cu cls.I - VIII "Al. I. Cuza" Bacău
Coteanu Eugenia
Furtună Andrei
VII
Bacău
Şc.cu cls.I-VIII Nr.1 Oneşti
Basoc Lenuţa
Măgureanu Horia
VIII
Bacău
Şc.cu cls.I-VIII Nr.1 Oneşti
Basoc Lenuţa
Popa Vlad
VIII
Bacău
C.N. "Ferdinand I" Bacău
Vascan Nicoleta
Huzum Comănici Laura
IX
Bacău
C.N. "Dimitrie Cantemir" Oneşti
Tutunea Marian
Mocanu Alexandru
IX
Bacău
C.N. "Ferdinand I" Bacău
Florescu Dragoş-Decebal
Popa Ştefan-Adrian
IX
Bacău
C.N. "Ferdinand I" Bacău
Florescu Dragoş-Decebal
Bleahu Andrei Ioan
X
Bacău
C.N. "Grigore Moisil" Oneşti
Sorta Valentin Emil
Voicu Maria
X
Bacău
C.N. "Dimitrie Cantemir" Oneşti
Tutunea Mariana
Stoica Anca
X
Bacău
C.N. "Ferdinand I" Bacău
Florescu Dragoş-Decebal
Pleşca Ioana-Mădălina
XI
Bacău
C.N. "Gheorghe Vrânceanu" Bacău
Curbăt Florin
Brumă Mara
XI
Bacău
C.N. "Dimitrie Cantemir" Oneşti
Tutunea Marian
Mocanu Călin
XII
Bacău
C.N. "Grigore Moisil" Oneşti
SORTA VALENTIN EMIL
Gherman Mihai
VII
Bihor
L.T. "O.Ghibu" Oradea
 Târb Claudia
Almăşan David
VII
Bihor
C.N. "E.Gojdu" Oradea
 Berchez Daniela
Cheregi Maria
VIII
Bihor
Gr. Ind. Popeşti
Cheregi Gh, Rend E
Gordan Paul
VIII
Bihor
Lic.Teologic "Emanuel" Oradea
 Berian Sergiu
Todoran Mădălina
IX
Bihor
C.N. "O.Goga" Marghita
Gherman Sever
Heredea David
IX
Bihor
C.N. "E.Gojdu" Oradea
 Ignat Cristina
Trifa Sebastian
IX
Bihor
C.N. "E. Gojdu" Oradea
Curta Lucia
Lonhard Cristian
X
Bihor
C.N. "E.Gojdu" Oradea
 Poinar Ana
Jurj Paul
X
Bihor
C.N. "E.Gojdu" Oradea
  Poinar Ana
Hora Codrin
XI
Bihor
Lic.Teologic "Emanuel" Oradea
  Berian Sergiu
Szabo Roland
XII
Bihor
C.N. "O.Goga" Marghita
Gherman S., Bogdan K.
Zăpârţan Tatiana
VII
Bistriţa-Năsăud
Şcoala Generală nr. 1 Bistriţa
Voievod Mihaela
Schuller Claudiu Florin
VIII
Bistriţa-Năsăud
Şcoala Generală "G. Silaşi" Beclean
Corcea Nicolae
Rusu Cosmin Ionuţ
VIII
Bistriţa-Năsăud
Şcoala Generală "L. Rebreanu" Beclean
Corcea Felicia
Miron Aura Georgeta
VIII
Bistriţa-Năsăud
Colegiul Naţional "G. Coşbuc" Năsăud
Haitonic Ana
Uţiu Nichita
VIII
Bistriţa-Năsăud
Şcoala Generală nr. 1 Bistriţa
Pop Maria
Cârdan Ionuţ Emilian
IX
Bistriţa-Năsăud
Liceul Teoretic "S. Haliţă" Sîngeorz Băi
Strugar Achidim
Pop Cristian Constantin
IX
Bistriţa-Năsăud
Colegiul Naţional "G. Coşbuc" Năsăud
Haitonic Ioan
Visuian Mihai
IX
Bistriţa-Năsăud
Colegiul Naţional "L. Rebreanu" Bistriţa
Rus Constantin
Berbecariu Flaviu Florin
IX
Bistriţa-Năsăud
Colegiul Naţional "L. Rebreanu" Bistriţa
Rus Constantin
Ţimbolmaş Larisa Milena
X
Bistriţa-Năsăud
Colegiul Naţional "A. Mureşanu" Bistriţa
Tabără Camelia
Pop Mihai Florin
XI
Bistriţa-Năsăud
Colegiul Naţional "G. Coşbuc" Năsăud
Haitonic Ana
Tomoiagă Ciprian Ioan
XI
Bistriţa-Năsăud
Colegiul Naţional "L. Rebreanu" Bistriţa
Ilea Carmen
Ruxandar Cătălin
VII
Botoşani
C. N. "A.T. LAURIAN" Botoşani
Bucătaru Magda
Borşan Răzvan
VII
Botoşani
Şc. cu Cls I-VIII Nr.8 "M. Kogălniceanu" Dorohoi
Cazacu Angelica
Damaschin Bogdan Valentin
VIII
Botoşani
Şc. cu Cls. I-VIII NR.6 "G. Antipa" Botoşani
Tudosă Rodica
Marcu Tudor
VIII
Botoşani
Şc. cu Cls. I-VIII Nr.5 "Spiru Haret" Dorohoi
Morariu Luminiţa
Alecu Marian Alexandru
IX
Botoşani
C. N. "M. Eminescu" Botoşani
Pintilei Aurelian
Budeanu Răzvan Gabriel
IX
Botoşani
C. N. "M. Eminescu" Botoşani
Lungu Alin
Zimmermann Andreas Walter
X
Botoşani
C. N. "M. Eminescu" Botoşani
Chiţac Dan
Parasca Iuliana-Elena
X
Botoşani
C. N. "M. Eminescu" Botoşani
Chiţac Dan
Crăciun Lucian Ştefan
XI
Botoşani
C. N. "M. Eminescu" Botoşani
Pintilei Aurelian
Barbu Mircea Andrei
VII
Brăila
Şcoala "Mihai Eminescu" Brăila
Neicu Maria
Coman Monica Mihaela
VII
Brăila
Şcoala "Mihai Eminescu" Brăila
Neicu Maria
Ştefan Andra Cristiana
VII
Brăila
Şcoala "Mihai Eminescu" Brăila
Neicu Maria
Bădărău Diana
VIII
Brăila
Şcoala "Mihai Eminescu" Brăila
Neicu Maria
Bounegru Florin Marian
VIII
Brăila
Şcoala "Mihai Eminescu" Brăila
Neicu Maria
Popa Andreea - Maria
VIII
Brăila
Colegiul Naţional "Nicolae Bălcescu" Brăila
Andone Codrina
Iacob Cosmin - George
X
Brăila
Colegiul Naţional "Nicolae Bălcescu" Brăila
Andronic Cristian
Şerban David
X
Brăila
Colegiul Naţional "Nicolae Bălcescu" Brăila
Joghiu Tudorel
Huiu Bogdan - Cristian
XII
Brăila
Colegiul Naţional "Nicolae Bălcescu" Brăila
Arici Liviu
Nicolae Corina
XII
Brăila
Colegiul Naţional "Nicolae Bălcescu" Brăila
Arici Liviu
Bezdadea Beatrice-Cristina
VII
Braşov
C. N. "Dr. Ioan Meşotă" Braşov
Tripşa Ovidiu
Mocanu Bogdan
VIII
Braşov
Şcoala Generală NR. 2 "Diaconu Coresi" Braşov
Ţucă Radu Venenţia
Şolot Alexandru Mihai
IX
Braşov
C. N. "Andrei Şaguna" Braşov
Tănăsescu Carmen
Cloţea Eliza Maria
IX
Braşov
C. N. "Andrei Şaguna" Braşov
Tănăsescu Carmen
Milea Raluca Gabriela
X
Braşov
C. N. "Andrei Şaguna" Braşov
Balaban Mariana
Miloi Mădălina Mihaela
X
Braşov
C. N. "Andrei Şaguna" Braşov
Balaban Mariana
Cerghit Ionel
XI
Braşov
C. N. "Radu Negru" Făgăraş
Bogdan Elena
Komán Zsombor
XI
Braşov
C. N. "Aprily Lajos" Braşov
Györke Emese
Nicula Bogdan Daniel
XII
Braşov
C. N. "Radu Negru" Făgăraş
Drenea Manuela
Panaitescu Liess Michael
VII
Bucureşti
Şc. Nr. 81 Bucureşti
CHIŞE CRISTINA
Stanescu Malin Octavian
VII
Bucureşti
Lic. Int. de Informatică Bucureşti
SPANDONIDE ANA
Pana Andreea Maria
VII
Bucureşti
Lic. Int. de Informatică Bucureşti
SPANDONIDE ANA
Cobzaru Raluca
VII
Bucureşti
Şc. Nr.56 Bucureşti
LIDIA TUDORACHE
Hristescu Daniel
VII
Bucureşti
Lic. Int. de Informatică Bucureşti
SPANDONIDE ANA
Zamfirache Teodora
VII
Bucureşti
Şc. Nr.172 ,,Sfântul Andrei" Bucureşti
BEDREAG ADRIANA
Axenie Theodor
VII
Bucureşti
C.N. "T. Vianu" Bucureşti
STAN FLORINA
Duţescu Cristian
VIII
Bucureşti
C.N. "T. Vianu" Bucureşti
CORINA DOBRESCU
Nicolaescu Vlad Andrei
VIII
Bucureşti
Lic. Int. de Informatică Bucureşti
SPANDONIDE ANA
Maican Alexandru Cristian
VIII
Bucureşti
Şc. Nr.79 Bucureşti
MIHAELA BADEA
Vijiala Tudor Gabriel
VIII
Bucureşti
Şc. Nr.85 Bucureşti
NEGOESCU
Harsan Valentin
VIII
Bucureşti
C.N. "T. Vianu" Bucureşti
CORINA DOBRESCU
Cionca Bogdan Alexandru
VIII
Bucureşti
L.T. "Ion Barbu" Bucureşti
NICULAE MARCELA
Petrescu Alexandru
VIII
Bucureşti
Şc. Nr.172 ,,Sfântul Andrei" Bucureşti
BEDREAG ADRIANA
Gramatovici Ştefan
IX
Bucureşti
C.N. "T. Vianu" Bucureşti
STOICA IOANA
Nicolaescu Horia
IX
Bucureşti
Lic. Int. de Informatică Bucureşti
IONESCU RODICA
Turcu Denis
IX
Bucureşti
Lic. Int. de Informatică Bucureşti
IONESCU RODICA
Bilovolschi Bianca
IX
Bucureşti
Lic. Int. de Informatică Bucureşti
IONESCU RODICA
Ciobanu Tudor
IX
Bucureşti
Lic. Int. de Informatică Bucureşti
SEZGIN
Zaharia Cristian
IX
Bucureşti
C.N. "T. Vianu" Bucureşti
STOICA IOANA
Şerbănescu Diana
IX
Bucureşti
Lic. Int. de Informatică Bucureşti
IONESCU RODICA
Ilie Dragoş Ioan
IX
Bucureşti
C.N. "T. Vianu" Bucureşti
STAN FLORINA
Matache Cristina
IX
Bucureşti
C. N. "Sf. Sava" Bucureşti
CHIRIŢĂ MIHAELA
Cioc Ştefan
IX
Bucureşti
Lic. Int. de Informatică Bucureşti
SEZGIN
Şerban Andrada
IX
Bucureşti
Lic. Int. de Informatică Bucureşti
IONESCU RODICA
Andronic Cristian
X
Bucureşti
Lic. Int. de Informatică Bucureşti
IONESCU RODICA
Gavrilă Vlad
X
Bucureşti
Lic. Int. de Informatică Bucureşti
IONESCU RODICA
Dumitru Sebastian
X
Bucureşti
Lic. Int. de Informatică Bucureşti
IONESCU RODICA
Kis Alexandru
X
Bucureşti
Lic. Int. de Informatică Bucureşti
LICĂ RĂZVAN
Dusmanu Mihai Alexandru
X
Bucureşti
C.N. "T. Vianu" Bucureşti
FLORINA STAN
Pirvu Tudor Ovidiu
X
Bucureşti
C.N. "T. Vianu" Bucureşti
FLORINA STAN
Şerban Victor
X
Bucureşti
C.N. "Ghe. Lazăr" Bucureşti
PAVAL CRISTINA
Iorgulescu Tiberiu
X
Bucureşti
C.N. "T. Vianu" Bucureşti
DANIEL CROCNAN
Istode Irina
X
Bucureşti
C.N. "T. Vianu" Bucureşti
DANIEL CROCNAN
Paşnicu Mihai
X
Bucureşti
Lic. Int. de Informatică Bucureşti
IONESCU RODICA
Răileanu Roberta
XI
Bucureşti
Lic. Int. de Informatică Bucureşti
IONESCU RODICA
Constantin Ana Maria
XI
Bucureşti
Lic. Int. de Informatică Bucureşti
IONESCU RODICA
Botu Alexandru
XI
Bucureşti
C.N. "T. Vianu" Bucureşti
STOICA IOANA
Milu Alexandru
XI
Bucureşti
C.N. "T. Vianu" Bucureşti
STOICA IOANA
Ionescu Andra
XI
Bucureşti
C.N. "T. Vianu" Bucureşti
CORINA DOBRESCU
Miu Mihai
XI
Bucureşti
C.N. "M. Viteazul" Bucureşti
TOMA ION
Bumbăcea Radu
XI
Bucureşti
C.N. "T. Vianu" Bucureşti
IOANA STOICA
Ioniţă Matei
XII
Bucureşti
C.N. "T. Vianu" Bucureşti
CORINA DOBRESCU
Ilieşiu Luca
XII
Bucureşti
C.N. "T. Vianu" Bucureşti
IOANA STOICA
Cristea Platon Tudor
XII
Bucureşti
Lic. Int. de Informatică Bucureşti
IONESCU RODICA
Pop Ana Roxana
XII
Bucureşti
C.N. "T. Vianu" Bucureşti
CORINA DOBRESCU
Dochiţă Mihai
XII
Bucureşti
Lic. Int. de Informatică Bucureşti
LICĂ RĂZVAN
Alexandru Andreea
XII
Bucureşti
C.N. "T. Vianu" Bucureşti
CORINA DOBRESCU
Vrabie Cătălin
XII
Bucureşti
C. N. "Sf. Sava" Bucureşti
GAVRILĂ CONSTANTIN
Ion Cosmin
XII
Bucureşti
C.N. "T. Vianu" Bucureşti
IOANA STOICA
Şeremet Dan
VII
Buzău
Şc Gen 15 Buzău
Constantin Toader
Nicolae Andreea
VIII
Buzău
Şc. cu cls. I - VIII Nr.11 Buzău
Iftime Ticuţa
Mondea Andrei
VIII
Buzău
Şc. cu cls. I-VIII "G.E.Palade" Buzău
Cristina Moise
Icatoiu Vlad Cosmin
VIII
Buzău
Şc. cu cls. I - VIII Nr. 1 Râmnicu Sărat
Bacsei Valentina
Poeana Alexandru Ronald
VIII
Buzău
Şc. cu cls. I - VIII Nr. 1 Râmnicu Sărat
Bacsei Valentina
Sprînceană Alexandra Ioana
VIII
Buzău
Şc. cu cls. I - VIII Nr.11 Buzău
Iftime Ticuţa
Drăgan Relu
IX
Buzău
C.N. "B.P. Haşdeu" Buzău
Dragomir Mariana
Pîrlog Alina Andreea
IX
Buzău
C.N. "B.P. Haşdeu" Buzău
Luminiţa Enescu
Jercăianu Alexandru
X
Buzău
C.N. "B.P. Haşdeu" Buzău
Luminiţa Enescu
Ion Diana Gabriela Ştefania
X
Buzău
C.N. "B.P. Haşdeu" Buzău
Luminiţa Enescu
Gheorghe Andrei Horia
XII
Buzău
C.N. "B.P. Haşdeu" Buzău
Dragomir Mariana
Grădinaru Simona - Elena
XI
Călăraşi
Liceul Teoretic "Neagoe Basarab" Olteniţa
Ghergu Cezar
Ţuţuianu Ana - Maria
IX
Călăraşi
Colegiul Naţional "Barbu Ştirbei" Călăraşi
Iordache Lenuţa
Niculescu Mihai Alexandru
VII
Călăraşi
Şcoala "Nicolae Titulescu" Călăraşi
Tudosoiu Ştefan
Tache Alin Florian
VII
Călăraşi
Şcoala "Nicolae Titulescu" Călăraşi
Petrache Fănica
Chiriac Andreea
VII
Călăraşi
Liceul Teoretic "Mihai Eminescu" Călăraşi
Vasile Angela
Costăchescu Irina
VIII
Călăraşi
Colegiul Economic Călăraşi
Câtu Maria
Ciobanu Brînduşa
X
Călăraşi
Colegiul Naţional "Barbu Ştirbei" Călăraşi
Daniela Vintilescu
Coman Ioana Irina
X
Călăraşi
Liceul Teoretic "Neagoe Basarab" Olteniţa
Ghergu Cezar
Vasilovici Camil Robert
VII
Caraş-Severin
Şc. cu cls. I-VIII Nr. 2 Reşiţa
RÎŞNIŢĂ ELISABETA
Bercean Bogdan Alexandru
VIII
Caraş-Severin
Şc. cu cls. I-VIII Nr. 9 Reşiţa
SASU FELICIA
Dinulică Petru Augustin
VIII
Caraş-Severin
Lic. Ped. "C. D. Loga" Caransebeş
PUPŞA ANA
Dinulică Ioan Septimiu
VIII
Caraş-Severin
Lic. Ped. "C. D. Loga" Caransebeş
PUPŞA ANA
Peptan Andrei Valentin
VIII
Caraş-Severin
Şc. cu cls. I-VIII Nr. 9 Reşiţa
SASU FELICIA
Gherghe Ovidiu Raphael
IX
Caraş-Severin
Lic. T. "Diaconovici - Tietz" Reşiţa
OGĂŞAN ANIELA MIRELA
Ghiţiu Cristina
XI
Caraş-Severin
Lic. T. "T. Lalescu" Reşiţa
DOXAN ADRIAN
Ile Andrei-Gabriel
VII
Cluj
Colegiul Naţional "E. Racoviţă" Cluj-Napoca
MĂRGINEAN IRAIDA
Sajgo Norbert Eugen
VII
Cluj
Colegiul Naţional "E. Racoviţă" Cluj-Napoca
MĂRGINEAN IRAIDA
Trifon Titus Traian
VII
Cluj
Şc. cu cls. I-VIII "A. Şaguna" Turda
MUREŞAN GABRIELA
Bălănescu Rosana
VIII
Cluj
Colegiul Naţional "E. Racoviţă" Cluj-Napoca
MĂRGINEAN IRAIDA
Tatomir Anda
VIII
Cluj
Colegiul Naţional "E. Racoviţă" Cluj-Napoca
MĂRGINEAN IRAIDA
Mureşian Dan-Viorel
VIII
Cluj
Colegiul Naţional "E. Racoviţă" Cluj-Napoca
MĂRGINEAN IRAIDA
Velea Alexandru
VIII
Cluj
Liceul de Informatică "T. Popoviciu" Cluj-Napoca
VALEAN FELICIA
Kacsó Alex-Cristian
IX
Cluj
Colegiul Naţional "E. Racoviţă" Cluj-Napoca
COREGA CONSTANTIN
Ciortea Ştefana-Maria
IX
Cluj
Colegiul Naţional "E. Racoviţă" Cluj-Napoca
COREGA CONSTANTIN
Moldovanu Andrei
IX
Cluj
Liceul Teoretic "N. Bălcescu" Cluj-Napoca
COTOP CARMEN
Gordan Cătălin-David
X
Cluj
Colegiul Naţional "E. Racoviţă" Cluj-Napoca
OROS MARIA
Mihu Carina
X
Cluj
Colegiul Naţional "E. Racoviţă" Cluj-Napoca
HUBER ŞTEFAN
Licker Nandor
X
Cluj
Liceul de Informatică "T. Popoviciu" Cluj-Napoca
TOMA CORINA
Miron Radu-Emanuel
XI
Cluj
Colegiul Naţional "E. Racoviţă" Cluj-Napoca
HUBER ŞTEFAN
Catană Diana Andreea
VII
Constanţa
Colegiul Naţional "Mircea cel Bătrân" Constanţa
Băraru Ion
Graur Andrei Alexandru
VII
Constanţa
Colegiul Naţional "Mircea cel Bătrân" Constanţa
Oprea Sanda
Răduţ Miruna
VII
Constanţa
Colegiul Naţional "Mircea cel Bătrân" Constanţa
Oprea Sanda
Burlăciuc Mihai
VII
Constanţa
Şcoala cu cls.I-VIII ,,Tudor Arghezi" Năvodari
Oprea Camelia
Preda Claudia
VII
Constanţa
Liceul Teoretic "Ovidius" Constanţa
Leu Sorina Maria
Bulgaru Irina
VII
Constanţa
Liceul Teoretic "Lucian Blaga" Constanţa
Târţiu Maria
Morariu Agnes Maria
VII
Constanţa
Liceul Teoretic "Ovidius" Constanţa
Leu Sorina Maria
Drăgan Theodora
VII
Constanţa
Liceul Teoretic "Ovidius" Constanţa
Leu Sorina Maria
Bilal Iman Munire
VIII
Constanţa
Colegiul Naţional "Mircea cel Bătrân" Constanţa
Dobrin Claudia, Dobrin Florin
Ignat Ioan
VIII
Constanţa
Colegiul Naţional "Mircea cel Bătrân" Constanţa
Dobrin Claudia, Dobrin Florin
Teodorescu Cristina
VIII
Constanţa
Liceul Teoretic "Ovidius" Constanţa
Baban Valerica
Moroianu Ştefania Lucica
IX
Constanţa
Colegiul Naţional "Mircea cel Bătrân" Constanţa
Oprea Sanda
Coşoreanu Vlad
IX
Constanţa
Liceul Teoretic "Ovidius" Constanţa
Leu Sorina Maria
Popescu Mihai-Radu
X
Constanţa
Colegiul Naţional "Mircea cel Bătrân" Constanţa
Oprea Sanda
Costea Andrei Cătălin
X
Constanţa
Colegiul Naţional "Mircea cel Bătrân" Constanţa
Dobrin Claudia, Dobrin Florin
Măgîrdicean Răzvan Ionuţ
X
Constanţa
Colegiul Naţional "Mircea cel Bătrân" Constanţa
Oprea Lucian
Mihalcea Ionuţ Alexandru
XI
Constanţa
Colegiul Naţional "Mircea cel Bătrân" Constanţa
Băraru Ion
Tărăbuţă Petru Şerban
XII
Constanţa
Colegiul Naţional "Mircea cel Bătrân" Constanţa
Dobrin Claudia, Dobrin Florin
Élthes Zoltán Zsombor
VII
Covasna
Liceul Teoretic "Székely Mikó" Sf. Gheorghe
Bartha Elisabeta
Bîrsan Bianca Andreea
VII
Covasna
Colegiul Naţional "Mihai Viteazul" Sf. Gheorghe
Curceanu Luminiţa
Juhos Attila
VIII
Covasna
Liceul Teoretic "Székely Mikó" Sf. Gheorghe
Bartha Elisabeta
Csutak Balázs
VIII
Covasna
Liceul Teoretic "Székely Mikó" Sf. Gheorghe
Bartha Elisabeta
Mester Attila
VIII
Covasna
Liceul Teoretic "Székely Mikó" Sf. Gheorghe
Bartha Elisabeta
Milik Anamaria Beatrice
VIII
Covasna
Colegiul Naţional "Mihai Viteazul" Sf. Gheorghe
Curceanu Luminiţa
Gál Béni
IX
Covasna
Liceul Teoretic "Székely Mikó" Sf. Gheorghe
Szakács Mária
Moisoiu Vlad
X
Covasna
Grupul Şcolar "Korösi Csoma Sándor" Covasna
Tănase Dorina
Timar Rebeca Lăcrămioara
XI
Covasna
Grupul Şcolar "Korösi Csoma Sándor" Covasna
Tănase Dorina
Rada Robert
VII
Dâmboviţa
C.N. "C.Cantacuzino" Târgovişte
Măcriş Cristina
Samoilescu Robert Florian
IX
Dâmboviţa
C.N. "C. Carabella" Târgovişte
Dinu Sergiu
Dumitru Emanuel
VII
Dâmboviţa
Şcoala Coresi Târgovişte
Borcea Liliana
Stihi Alexandru
VIII
Dâmboviţa
C.N. "I. Văcărescu" Târgovişte
Popescu Marcela
Toma Petru Vlad
VIII
Dâmboviţa
Lic. Teoretic "I.L. Caragiale" Moreni
Chişulescu Gabriel
Preda Amanda Teodora
VIII
Dâmboviţa
Şcoala Voineşti Târgovişte
Neagoe Felicia
Udrescu Silviu Marian
IX
Dâmboviţa
C.N. "C. Carabella" Târgovişte
Dinu Sergiu
Brojbeanu Andi Gabriel
IX
Dâmboviţa
C.N. "C. Carabella" Târgovişte
Dinu Sergiu
Sitaru Sergiu Andrei
X
Dâmboviţa
C.N. "I. Văcărescu" Târgovişte
Popescu Marcela
Stanciu Ştefan
XI
Dâmboviţa
Lic. Teoretic "I.L. Caragiale" Moreni
Chişulescu Gabriel
Băduţ Alexandra
VII
Dolj
Liceul teoretic " Tudor Arghezi" Craiova
Bărbulescu Anca Gabriela
Păun Ana Iulia
VII
Dolj
Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 22 "Mircea Eliade" Craiova
Oanţă Anişoara Eugenia
Andrei Bianca Ana-Maria
VIII
Dolj
Colegiul Naţional "Carol I" Craiova
Turcitu Doina
Sterpu Ştefania
VIII
Dolj
Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 21 "Gheorghe Ţiţeica" Craiova
Tuţuleasa Daniela
Munteanu Valentin
IX
Dolj
Colegiul Naţional "Fraţii Buzeşti" Craiova
Şerban Oana
Irimia Alexandru Gabriel
IX
Dolj
Colegiul Naţional "Fraţii Buzeşti" Craiova
Şerban Marin
Jitianu Alexandra Mihaela
X
Dolj
Colegiul Naţional "Fraţii Buzeşti" Craiova
Petrescu Zamfirică
Catrina Vlad Andrei
X
Dolj
Colegiul Naţional "Fraţii Buzeşti" Craiova
Şerban Marin
Buţă Alexandra Simona
XI
Dolj
Colegiul Naţional "Fraţii Buzeşti" Craiova
Roşu Vasile
Cimpoiaşu Mihai Octavian
XI
Dolj
Colegiul Naţional "Carol I" Craiova
Cernăuţeanu Adrian
Ciurel Victor Nicuşor
XI
Dolj
Colegiul Naţional "Carol I" Craiova
Cernăuţeanu Adrian
Moşu Alexandra
XII
Dolj
Colegiul Naţional "Fraţii Buzeşti" Craiova
Stanică Carmen
Etegan Maria Cosmina
XII
Dolj
Colegiul Naţional "Fraţii Buzeşti" Craiova
Botea Fănuţa
Bouroş Ioana
VII
Galaţi
C.N. "C.Negri" Galaţi
Tătaru Simona
Eniceicu Ştefan
VII
Galaţi
C.N. "V.Alecsandri" Galaţi
Onu Elena
Slătineanu Adrian
VII
Galaţi
Şc. Nr. 29 Galaţi
Caragea Cătălina
Soltuz Vlad
VIII
Galaţi
Şc. Nr. 24 Galaţi
Gheţeu Gheorghe
Murariu Adrian
VIII
Galaţi
C.N. "V.Alecsandri" Galaţi
Onu Elena
Chirac Cristian
IX
Galaţi
C.N. "V.Alecsandri" Galaţi
Vasiliu Mihai
Clisu Dorin
X
Galaţi
C.N. "C.Negri" Galaţi
Tătaru Simona
Tufa Adriana
X
Galaţi
C.N. "V.Alecsandri" Galaţi
Ciuchină Vasile
Racoreanu Mihai
XI
Galaţi
C.N. "V.Alecsandri" Galaţi
Vasiliu Mihai
Danaila Dan
XI
Galaţi
C.N. "V.Alecsandri" Galaţi
Vasiliu Mihai
Toderita Marius
XI
Galaţi
C.N. "V.Alecsandri" Galaţi
Vasiliu Mihai
Bănaru Daniel
VIII
Giurgiu
Şcoala nr. 4 "Mihai Eminescu" Giurgiu
Dinu Liliana
Iancu Tudor Alexandru
VIII
Giurgiu
Colegiu Naţional "Ion Maiorescu" Giurgiu
Cornea Adriana
Voicilă Andrei
VIII
Giurgiu
Şcoala cu clasele I-VIII Popeşti
Petcu Maria
Marinescu Andrei Alexandru
IX
Giurgiu
Colegiu Naţional "Ion Maiorescu" Giurgiu
Tănase Renee
CiochirdelAlin Florentin
IX
Giurgiu
Liceul "Tudor Vianu" Giurgiu
Soare Cristina
Juvină Simona Ioana
X
Giurgiu
Colegiu Naţional "Ion Maiorescu" Giurgiu
Cornea Adriana
Stanciu Corina Andeea
X
Giurgiu
Colegiu Naţional "Ion Maiorescu" Giurgiu
Paraschiv Liliana
Hristache Mădălina
XI
Giurgiu
Colegiu Naţional "Ion Maiorescu" Giurgiu
Tănase Renee
Ivan Andra Irina
XI
Giurgiu
Colegiu Naţional "Ion Maiorescu" Giurgiu
Tănase Renee
Ianăş Eduard Cristian
VII
Gorj
Şc.Gen. nr.1 Motru
Ulariu Ion
Radu Adrian
VII
Gorj
Şc.Gen. "Constantin Săvoiu" Tg-Jiu
Pătrăşcoiu Ana Maria
Işfan Ioana Patricia
VII
Gorj
Şc.Gen. "Constantin Săvoiu" Tg-Jiu
Popescu ileana
Beuran David
VIII
Gorj
Şc.Gen. "Alexandru Ştefulescu" Tg-Jiu
Săvescu Monica
Sulea Mihaela
IX
Gorj
C. N. "Ecaterina Teodoroiu" Tg-Jiu
Vîlceanu Mihai
Sulugiu Andreea
IX
Gorj
C.N. "George Coşbuc" Motru
Alioanei Carmen
Cruceru Vlad Ionuţ
X
Gorj
C.N. "Tudor Vladimirescu" Tg-Jiu
Mergea Nicolaie
Onea Melania
X
Gorj
C.N. "George Coşbuc" Motru
Alioanei Carmen
Daogaru Marian
XI
Gorj
C.N. "George Coşbuc" Motru
Alioanei Carmen
Vasilică Elena
XII
Gorj
C.N. "Spiru Haret" Tg-Jiu
Nichilciuc Sorina
Beko Anna
VII
Harghita
Lic. Teor. "Tamási Áron" Odorheiu Secuiesc
Székely Zoltán
Iftimie Dragoş-Ionuţ
VII
Harghita
Col. Naţ. "Octavian Goga" Miercurea Ciuc
Popa Ioan
Strimbei Carla-Adina
VIII
Harghita
Col. Naţ. "Octavian Goga" Miercurea Ciuc
Miron Gabriel
Kopacz Anikó
VIII
Harghita
Şc. Gen. "Fogarassy Mihály" Gheorgheni
Simó Zsuzsa
Kolumbán –Antal György
IX
Harghita
Lic. Teor. "Tamási Áron" Odorheiu Secuiesc
Székely Zoltán
Ülkei Zsófia
IX
Harghita
Lic. Teor. "Tamási Áron" Odorheiu Secuiesc
Gagyi Anna
Kajántó Sándor
X
Harghita
Lic. Teor. "Tamási Áron" Odorheiu Secuiesc
Gagyi Anna
Pável Szabolcs
XI
Harghita
Lic. Teor. "Orbán Balázs" Cristuru Secuiesc
Ilyés Francisc
Kenéz Áldor Etele
XI
Harghita
Lic. Teor. "Márton Áron" Miercurea Ciuc
Halász Gyöngyi
Dumitrescu Dragoş Lucian
VII
Hunedoara
Şc.Gen. "I.G. Duca" Petroşani
Stănoi Camelia
Friedrich Eduard Michael
VII
Hunedoara
C. N. "Iancu de Hunedoara" Hunedoara
Lazăr Daniel
Ocolişan Rareş Vasile
VII
Hunedoara
C. N. "Iancu de Hunedoara" Hunedoara
Lazăr Daniel
Lindner Amelia
IX
Hunedoara
C. N. "Iancu de Hunedoara" Hunedoara
Lazăr Daniel
Pipis Raul Alex
IX
Hunedoara
C. N. "Iancu de Hunedoara" Hunedoara
Lazăr Daniel
Zaharia Teofil
IX
Hunedoara
C. N. "Iancu de Hunedoara" Hunedoara
Lazăr Daniel
Constantinescu Vlad Marius
VIII
Hunedoara
C. N. "Iancu de Hunedoara" Hunedoara
Lazăr Daniel
Guraliuc Ştefan Mihai
XI
Hunedoara
Colegiul Naţional "Decebal" Deva
Bebu MIhai
Isac Andrei
X
Hunedoara
Liceul Teoretic "Mihai Eminescu" Petroşani
Lapadus Adriana
Radu Cristian
XI
Hunedoara
Colegiul Naţional "Decebal" Deva
Stanculescu Sorin
Răducea-Marin Andrei
VII
Iaşi
Colegiul Naţional Iaşi
Ouatu Andu
Popa Delia
VII
Iaşi
Colegiul "Costache Negruzzi" Iaşi
Perjoiu Rodica
Ouatu Iustin
VII
Iaşi
Colegiul Naţional Iaşi
Ouatu Andu
Predeanu Tudor
VII
Iaşi
Colegiul Naţional "Emil Racoviţă" Iaşi
Ilinca Codruţ
Diaconu Camelia
VIII
Iaşi
Colegiul Naţional "Emil Racoviţă" Iaşi
Talpalaru Seryl
Tesloianu Ruxandra
VIII
Iaşi
Colegiul Naţional "Emil Racoviţă" Iaşi
Talpalaru Seryl
Frunză Cristian
VIII
Iaşi
Şcoala "Iordache Cantacuzino" Paşcani
Berbece Lidia
Verdeş Miruna
VIII
Iaşi
Colegiul Naţional "Emil Racoviţă" Iaşi
Talpalaru Seryl
Alexandru Florin-Lucian
IX
Iaşi
Colegiul Naţional "Emil Racoviţă" Iaşi
Miron Cristinel
Puiu Octavian
IX
Iaşi
Colegiul Naţional Iaşi
Rotaru Jean
Ilaşcă Paul-Filip
IX
Iaşi
Colegiul Naţional Iaşi
Ouatu Andu
Lupoaie Vlad-Ioan
IX
Iaşi
Colegiul Naţional "Emil Racoviţă" Iaşi
Miron Cristinel
Merticariu Bogdan
X
Iaşi
Colegiul Naţional Iaşi
Rotaru Jean
Anghel Theodor
X
Iaşi
Colegiul Naţional Iaşi
Rotaru Jean
Chiţimuş Diana
X
Iaşi
Colegiul Naţional Iaşi
Ouatu Andu
Mateescu Maria
X
Iaşi
Colegiul Naţional "Emil Racoviţă" Iaşi
Miron Cristinel
Giurgică-Tiron Tudor
XI
Iaşi
Colegiul Naţional Iaşi
Rotaru Jean
Sitaru Gabriel
XI
Iaşi
Colegiul Naţional Iaşi
Rotaru Jean
Piroi Andrei
XII
Iaşi
Colegiul "Costache Negruzzi" Iaşi
Perjoiu Rodica
Olariu Tudor
XII
Iaşi
Colegiul "Costache Negruzzi" Iaşi
Perjoiu Rodica
Merticariu George
XII
Iaşi
Colegiul Naţional Iaşi
Ouatu Andu
Danciu Andra Maria
VII
Ialomiţa
Colegiul Naţional "Mihai Viteazul" Slobozia
Bădele Nela
Pană Gabriel Tiberiu
VII
Ialomiţa
Şcoala Nr. 2 "Sf. Andrei" Slobozia
Ganea Mariana
Gae Silviu
VIII
Ialomiţa
Şcoala Nr. 2 "Sf. Andrei" Slobozia
Andrei Albert
Glonţaru Alexandru-Mihai
VIII
Ialomiţa
Şcoala Dridu
Glonţaru Elena
Mihai Roxana
X
Ialomiţa
Colegiul Naţional "Mihai Viteazul" Slobozia
Frâncu Paul
Tatu Daniela-Florentina
X
Ialomiţa
Colegiul Naţional "Mihai Viteazul" Slobozia
Frâncu Paul
Tănase Mircea Adrian
IX
Ialomiţa
Colegiul Naţional "Mihai Viteazul" Slobozia
Dragomir Eleonora
Băicoianu Daniela-Alina
IX
Ialomiţa
Colegiul Naţional "Mihai Viteazul" Slobozia
Frâncu Paul
Marinescu Dan-Cristian
IX
Ialomiţa
Colegiul Naţional "Mihai Viteazul" Slobozia
Frâncu Paul
Druncea Mihai Nicuşor
XI
Ialomiţa
Colegiul Naţional "Mihai Viteazul" Slobozia
Dragomir Eleonora
Podaru Mihai
VII
Ilfov
Şc. Nr.1 Voluntari
Vlad Florea
Ciungu Diana Marina
VII
Ilfov
Şc. Nr.1 Pantelimon
Stefan Maria
Nenciu Andrei Valentin
VII
Ilfov
Şc. Nr.1 "Prof.I.Visoiu" Chitila
Leafa Mariana
Dumitru Victor Gabriel
VIII
Ilfov
Şc. Nr.1 "Prof.I.Visoiu" Chitila
Leafa Mariana
Toader Irina Andreea
VIII
Ilfov
Şc. Nr.1 "Prof.I.Visoiu" Chitila
Leafa Mariana
Anghel Bogdan Ştefan
VIII
Ilfov
Şc. Nr.1 "Prof.I.Visoiu" Chitila
Leafa Mariana
Lăpuşan Flaviu Ioan
VII
Maramureş
Gr. Şc. Târgu Lăpuş
BOGA ANA
Buda Alina Maria
VII
Maramureş
Lic. T. "Petru Rareş" Târgu Lăpuş
LEŞE MIHAELA
Griguţa Vlad Marius
VIII
Maramureş
Lic. T. "Petru Rareş" Târgu Lăpuş
LEŞE MIHAELA
Nicolaescu Andrei - Mihai
VIII
Maramureş
C. N. "V. Lucaciu" Baia Mare
MĂRIEŞ GABRIELA
Bîrle Radu Matei
VIII
Maramureş
C. N. "V. Lucaciu" Baia Mare
MĂRIEŞ GABRIELA
Bălan Alexandru
VIII
Maramureş
C. N. "V. Lucaciu" Baia Mare
MĂRIEŞ GABRIELA
Cerrahoglu Omer
IX
Maramureş
C. N. "Ghe. Şincai" Baia Mare
PLITAN PETRICĂ
Ţiplea Tudor Petru
IX
Maramureş
C. N. "Dragoş Vodă" Sighetu Marmaţiei
TIVADAR IOAN
Cuceu Andrei Alexandru
IX
Maramureş
C. N. "V. Lucaciu" Baia Mare
STOIAN LUCIAN
Herman Paul Ştefan
X
Maramureş
C. N. "V. Lucaciu" Baia Mare
NACU DELIA
Blană Radu
X
Maramureş
C. N. "V. Lucaciu" Baia Mare
NACU DELIA
Dicu Daria Ioana
X
Maramureş
C. N. "Dragoş Vodă" Sighetu Marmaţiei
HUBER STEFAN
Varga Mihai
XI
Maramureş
C. N. "V. Lucaciu" Baia Mare
MĂRIEŞ GABRIELA
Marchiş Bogdan Cristian
XI
Maramureş
C. N. "V. Lucaciu" Baia Mare
MĂRIEŞ GABRIELA
Răveanu Robert Iulian
VII
Mehedinţi
Colegiul Naţional "Traian" Dr. Tr. Severin
Carapencea Vali
Ghilicică Vlad Mihnea Ştefan
VII
Mehedinţi
Colegiul Naţional "Traian" Dr. Tr. Severin
Carapencea Vali
Nicolicioiu Armand
VIII
Mehedinţi
Colegiul Naţional "Ghe. Ţiţeica" Dr. Tr. Severin
Matei Lia Elena
Mihuţescu Diana
VIII
Mehedinţi
Şcoala cu clasele I-VIII "Mihai Viteazul" Strehaia
Buţă Elida
Ionaş Ioana Mădălina
IX
Mehedinţi
Colegiul Naţional "Traian" Dr. Tr. Severin
Carapencea Vali
Troncotă Diana
IX
Mehedinţi
Colegiul Naţional "Traian" Dr. Tr. Severin
Carapencea Vali
Tănasie Denisa Isabela
X
Mehedinţi
Colegiul Naţional "Traian" Dr. Tr. Severin
Carapencea Vali
Axinte Dana Raluca
X
Mehedinţi
Colegiul Naţional "Traian" Dr. Tr. Severin
Carapencea Vali
Nicolicioiu Liviu Andrei
XI
Mehedinţi
Colegiul Naţional "Ghe. Ţiţeica" Dr. Tr. Severin
Cârstina Niculina
Sabău Vlad Vasile
VII
Mureş
Gimnaziul "G. Coşbuc" Tg.Mureş
Cătană Ecaterina
Pişcu Vlad George
VIII
Mureş
Gimnaziul "L. Rebreanu" Tg.Mureş
Cuciurean Mimi
Deteşan Claudiu
VIII
Mureş
Gimnaziul "Europa" Tg. Mureş
Mare Angela
Mihaly Vlad Mihai
IX
Mureş
C. N. "M. Eliade" Sighişoara
Deac Viorel
Tătar Mara
IX
Mureş
C. N. "Al. Papiu Ilarian" Tg. Mureş
Someşan Cristina
Borsos Tamas
X
Mureş
Liceul "B. Farkas" Tg. Mureş
Mathe Marta
Gyeresi Hunor Andras
XI
Mureş
Liceul "B. Farkas" Tg. Mureş
Mathe Marta
Szabo Zsolt
XI
Mureş
Liceul "B. Farkas" Tg. Mureş
Mathe Marta
Roşca Roxana
XII
Mureş
C. N. "Al. Papiu Ilarian" Tg. Mureş
Codău Cristinel
Apostol Asavinei Constantin
VII
Neamţ
Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Piatra Neamţ
Oniciuc Anişoara
Fîrţală Sabina
VII
Neamţ
Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 1 Bicaz
Cotfasă Luminiţa
Lujinschi Ştefan
VII
Neamţ
Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Piatra Neamţ
Oniciuc Anişoara
Stoian Ioan
VII
Neamţ
Colegiul Naţional "Petru Rareş" Piatra Neamţ
Spiridon Sanda
Tanasă Vlad
VII
Neamţ
Colegiul Naţional "Petru Rareş" Piatra Neamţ
Spiridon Sanda
Dascălu Titus Ştefan
VIII
Neamţ
Şcoala cu clasele I-VIII Nr. 3 Piatra Neamţ
Oniciuc Anişoara
Ştirbu Ciprian
VIII
Neamţ
Şcoala cu clasele I-VIII nr.1 Roman
Vacaru Tereza
Topărău Andreea Emiliana
VIII
Neamţ
Şcoala cu clasele I-VIII "Elena Cuza" Piatra Neamţ
Iliescu Doina
Trăsnea Petru Dănuţ
VIII
Neamţ
Liceul Economic "Vasile Conta" Tîrgu Neamţ
Astăcioae Vasile
Cornea Matei Ştefan
IX
Neamţ
Colegiul Naţional "Petru Rareş" Piatra Neamţ
Oniciuc Grigoruţă
Dodiţă Diana Maria
IX
Neamţ
Colegiul Naţional "Petru Rareş" Piatra Neamţ
Oniciuc Grigoruţă
Ilie Vlad Iulian
IX
Neamţ
Colegiul Naţional "Roman Vodă" Roman
Gligor Mircea
Roibu Andrei - Claudiu
IX
Neamţ
Colegiul Naţional "Petru Rareş" Piatra Neamţ
Oniciuc Grigoruţă
Tarcinsky Edward-Daniel
IX
Neamţ
Colegiul Naţional "Petru Rareş" Piatra Neamţ
Oniciuc Grigoruţă
Gherghel Maria
X
Neamţ
Colegiul Naţional "Petru Rareş" Piatra Neamţ
Oniciuc Grigoruţă
Ioan Cristina
X
Neamţ
Colegiul Naţional de Informatică Piatra Neamţ
Bejan Diana
Rotaru Teodor
X
Neamţ
Colegiul Naţional "Petru Rareş" Piatra Neamţ
Haralamb Dorel
Badea Mihăiţă
VII
Olt
Colegiul Naţional "Ioniţă Asan" Caracal
Pîrvan Aurelia
Dima Ioana
VII
Olt
Şcoala cu clasele I-VIII "Virgil Mazilescu" Corabia
Săndulescu Maria
Rădulescu Dan
VII
Olt
Colegiul Naţional "Ion Minulescu" Slatina
Miu Cristian
Vladu Ionuţ Sorin
VIII
Olt
Liceul cu Program Sportiv Slatina
Ghiră Virginia
Stăncioiu Silviu Teodor
VIII
Olt
Colegiul Naţional "Ion Minulescu" Slatina
Miu Cristian
Ciobanu Mihai Alexandru
VIII
Olt
Liceul cu Program Sportiv Slatina
Ghiră Virginia
Constantin Sorin
IX
Olt
Colegiul Naţional "Radu Greceanu" Slatina
Ioniţă Nicolae
Petre Alexandru
IX
Olt
Colegiul Naţional "Ion Minulescu" Slatina
Combei Dumitru
Radu Irina-Crina
IX
Olt
Colegiul Naţional "Ion Minulescu" Slatina
Combei Dumitru
Vulpe Grigoraşi Adrian
IX
Olt
Colegiul Naţional "Radu Greceanu" Slatina
Ioniţă Nicolae
Dumitru Robert
X
Olt
Colegiul Naţional "Radu Greceanu" Slatina
Câciu Ion
Vasiliu Valentin
X
Olt
Colegiul Naţional "Radu Greceanu" Slatina
Câciu Ion
Belghiru Ştefan-Mihai
X
Olt
Colegiul Naţional "Ion Minulescu" Slatina
Camelia Petrică
Gurău Oana
XI
Olt
Colegiul Naţional "Radu Greceanu" Slatina
Câciu Ion
Neacşu Valentin-Mihai
XII
Olt
Colegiul Naţional "Ion Minulescu" Slatina
Combei Dumitru
Copaciu Tiberiu
VII
Prahova
C.N. "Al.I.Cuza" Ploie?ti
Roşioară Nela
Toma Tiberiu
VII
Prahova
C.N. "Al.I.Cuza" Ploie?ti
Roşioară Nela
Ilie Andrei Catălin
VIII
Prahova
C.N. "Mihai Viteazu" Ploieşti
Iosub Violeta
Marin Tiberiu
VIII
Prahova
C.N. "Mihai Viteazu" Ploieşti
Iosub Violeta
Dinu Adrian
IX
Prahova
C.N. "N.Grigorescu" Câmpina
Borza Mircea
Vlad Costin
IX
Prahova
C.N. "Mihai Viteazu" Ploieşti
Radu Adriana
Manea Teodora
X
Prahova
C.N. "I.L.Caragiale" Ploieşti
Colţ Marilena
Voroneanu Radu Ştefan
X
Prahova
C.N. "I.L.Caragiale" Ploieşti
Colţ Marilena
Duma Andrei
XI
Prahova
C.N. "I.L.Caragiale" Ploieşti
Popescu Traian
Sevastian Denisse
XI
Prahova
C.N. "Mihai Viteazu" Ploieşti
Radu Daniel
Ioan Daniel Mihail
XII
Prahova
C.N. "Jean Monnet" Ploieşti
Radu Robertino
Sîrca Narcisa Teodora
VII
Sălaj
Şc. Gim. "Silvania" Şimleu Silvaniei
Ghile Maria
Puşcaş Sergiu Dan
VIII
Sălaj
Şc. Gim. "S. Bărnuţiu" Zalău
Cozma Ioana
Jecan Alexandru
IX
Sălaj
C.N. "Silvania" Zalău
Opris Ioan
Bagoly Szabolocs Marton
IX
Sălaj
C.N. "S. Bărnuţiu" Şimleu Silvaniei
Butusina Florin
Pop Ionuţ Dan
X
Sălaj
C.N. "Silvania" Zalău
Pop Stefania
Maghear Ovidiu Marcel
X
Sălaj
C.N. "Silvania" Zalău
Faluvegi Ervin
Pop Daniel Constantin
XI
Sălaj
C.N. "S. Bărnuţiu" Şimleu Silvaniei
Butusina Florin
Puşcaş Dorin Cristian
XII
Sălaj
C.N. "Silvania" Zalău
Opris Ioan
Puşcaş Adrian Cosmin
XII
Sălaj
C.N. "Silvania" Zalău
Opris Ioan
Mada Felix Marius
VII
Satu Mare
C. N. "Mihai Eminescu" Satu Mare
SZASZ FRANCISC
Comiati Ovidiu
VII
Satu Mare
Lic. Teologic Ortodox "N. Steinhardt" Satu Mare
RIŞCO EMILIA
Bura Lucia Angela
VIII
Satu Mare
C. N. "Mihai Eminescu" Satu Mare
SOLSCHI VIOREL
Stanciu Alexander
VIII
Satu Mare
Şc. cu Cls. I-VIII Nr.10 Satu Mare
SZILAGYI CZUMBIL JUDIT
Gătina Claudiu
IX
Satu Mare
C. N. "Mihai Eminescu" Satu Mare
SOLSCHI VIOREL
Variu Andrei
IX
Satu Mare
C. N. "Mihai Eminescu" Satu Mare
SOLSCHI VIOREL
Dancu P. Júlia Suzana
IX
Satu Mare
C. N. "Kolcsey Ferenc" Satu Mare
BOGA KATALIN
Kerekes Anna Hajnalka
IX
Satu Mare
C. N. "Kolcsey Ferenc" Satu Mare
BOGA KATALIN
Marian Sorin Nicu
X
Satu Mare
C. N. "Mihai Eminescu" Satu Mare
SZASZ FRANCISC
Lakatos Tamás
XI
Satu Mare
C. N. "Kolcsey Ferenc" Satu Mare
BOGA KATALIN
Saitos István Zsolt
XI
Satu Mare
C. N. "Kolcsey Ferenc" Satu Mare
BOGA KATALIN
Perşa Raul Alexandru
XII
Satu Mare
C. N. "Mihai Eminescu" Satu Mare
SZASZ FRANCISC
Oprea Camelia
VII
Sibiu
C. N. "S. von Brukenthal" Sibiu
Băcilă Ioan Sorin
Matei Cristian
VII
Sibiu
C. N. "S. von Brukenthal" Sibiu
Băcilă Ioan Sorin
Ciora Octavia
VII
Sibiu
Şcoala cu Clasele I-VIII nr. 6 Sibiu
Novac Cosmina
Agîrbicean Dragoş - Ioan
VII
Sibiu
C. N. "Gh. Lazăr" Sibiu
Bonea Delia
Nicoară Mihai
VII
Sibiu
C. N. "S. von Brukenthal" Sibiu
Băcilă Ioan Sorin
Răvar Mădălina
VIII
Sibiu
C. N. "Octavian Goga" Sibiu
Dancăşiu F.
Căpăţînă Denisa Elena
VIII
Sibiu
C. N. "Octavian Goga" Sibiu
Dancăşiu F.
Vladu Denisa Maria
VIII
Sibiu
Şcoala cu Clasele I-VIII nr. 21 Sibiu
Kratochwill Mirela
Branga Andrei
VIII
Sibiu
Şcoala cu Clasele I-VIII "Regina Maria" Sibiu
Roca Aurelia
Bumbuc Mara
IX
Sibiu
C. N. "Gh. Lazăr" Sibiu
Negrea Gabriel
Man Ioana
X
Sibiu
Liceul Teoretic "St. L. Roth" Mediaş
Goşa Marius
Vacariu Paul
X
Sibiu
C. N. "Gh. Lazăr" Sibiu
Zaharie Smaranda
Pal Krisztina
X
Sibiu
C. N. "Gh. Lazăr" Sibiu
Doboşi Flavia
Moţ Tudor-Andrei
X
Sibiu
C. N. "Gh. Lazăr" Sibiu
Bunău Dorin
Hămbăşan Radu
X
Sibiu
C. N. "Gh. Lazăr" Sibiu
Doboşi Flavia
Haraga Alexandru-Andrei
XI
Sibiu
C. N. "Gh. Lazăr" Sibiu
Doboşi Flavia
Creţu Tudor Costel
VII
Suceava
Şcoala cu clasele I-VIII Nr.3 "Mihai Eminescu" Rădăuti
Macovei Haralambie
Tiniuc Alexandru Valentin
VII
Suceava
Şcoala cu clasele I-VIII Nr.2 Vatra Dornei
Mandache Elena
Bicsi Lucian
VIII
Suceava
Colegiul Naţional "Ştefan cel Mare" Suceava
Golda Sorin
Cosovanu Daniel
VIII
Suceava
Şcoala de Arte şi Meserii Marginea
Cosovanu Magdalena
Tracicaru Rareş-Vasile
IX
Suceava
Colegiul Naţional "Nicu Gane" Fălticeni
Holban Adrian
Craciun Iustina
IX
Suceava
Colegiul Tehnic "Mihai Băcescu" Fălticeni
Chirila Silvia
Dascălu Alexandru
X
Suceava
Colegiul Naţional "Petru Rareş" Suceava
Dungeanu Daniela
Ursulean Ilie Nicolae
X
Suceava
Colegiul Naţional "Petru Rareş" Suceava
Dungeanu Daniela
Pahomi Eugen Tudor
XI
Suceava
Colegiul Naţional "Ştefan cel Mare" Suceava
Rotaru Fanica
Ilisei Andrei
XI
Suceava
Colegiul Naţional "Petru Rareş" Suceava
Greculeac Anca
Pavel Laurenţiu
XI
Suceava
Colegiul Naţional "Ştefan Cel Mare" Suceava
Costan Costica
Murăraşu Ionel
XII
Suceava
Colegiul Naţional "Nicu Gane" Fălticeni
Ciuruş Marcel
Alexandru Bianca Cerasela
VII
Teleorman
Şcoala cu clasele I- VIII " Ştefan cel Mare" Alexandria
Maceşanu Florin
Spătaru Flavia
VII
Teleorman
Şcoala cu clasele I- VIII " Ştefan cel Mare" Alexandria
Maceşanu Florin
Spătaru Ştefan
VIII
Teleorman
Şcoala cu clasele I- VIII " M. Viteazul " Alexandria
China Florea
Crăiţă Constantin Cătălin
VIII
Teleorman
Colegiul Nat. "Unirea" Turnu Măgurele
Dena Georgeta
Răducan Laurenţiu Alex
VIII
Teleorman
Şcoala cu clasele I- VIII Piatra
Preda Mitică
Baciu Ionuţ
X
Teleorman
Colegiul Nat. "Unirea" Turnu Măgurele
Dieaconu Marinela
Drăgoi Marius Ninel Cătălin
X
Teleorman
Colegiul Nat. "Unirea" Turnu Măgurele
Dieaconu Marinela
Florea Anda Mădălina
X
Teleorman
Liceul Teoretic "Al. I. Cuza" Alexandria
Petcu Dan
Bibiloiu Viorel Ionuţ
XI
Teleorman
Colegiul Nat. "Anastasescu" Roşiorii de Vede
Roşioara Aurelia
Cojocaru Mihail Răzvan
XI
Teleorman
Liceul Teoretic "Al. I. Cuza" Alexandria
Stănoiu Florin
Tîrnacop Andreea
XII
Teleorman
Colegiul Nat. "Unirea" Turnu Măgurele
Dena Georgeta
Badea Laurenţiu Constantin
IX
Teleorman
Colegiul Tehnic"A. Saligny" Roşiorii de Vede
Bivolaru Doru
Crudu Alexandru
VII
Timiş
Şcoala cu Cls. I-VIII Nr.24 Timişoara
Demşoreanu Irina
Stoian Bianca Elena
VIII
Timiş
Colegiul Naţional Bănăţean Timişoara
Jurcău Carmen
Jenei Daniel
VIII
Timiş
Eco-Şc. cu Cls. I-VIII Nr.16 "Take Ionescu" Timişoara
Berbecel Viorel
Groza Teodora Eliza
VIII
Timiş
Colegiul Naţional "Coriolan Brediceanu" Lugoj
Ban Cornelia
Szasz Radu Andrei
IX
Timiş
Colegiul Naţional "Coriolan Brediceanu" Lugoj
Bancu Gheorghe
Iacob Ivona-Arina
IX
Timiş
Liceul "Grigore Moisil" Timişoara
Ivaşcu Simona
Stan Alexandra
X
Timiş
Colegiul Naţional "Coriolan Brediceanu" Lugoj
Bancu Gheroghe
Niţulescu Adina Cornelia
X
Timiş
Colegiul Naţional "C. D. Loga" Timişoara
Bratu Rodica
Riviş Andrei Mario
X
Timiş
Liceul Teoretic "Nikolaus Lenau" Timişoara
Zăvolan Anca
Ghita Lavinia
XI
Timiş
Colegiul Naţional "C. D. Loga" Timişoara
Golcea Sandu
Dobrişan Andrei
XII
Timiş
Liceul "Grigore Moisil" Timişoara
Lipovan Gheorghe
Dorobanţu Răzvan
VII
Tulcea
Colegiul Dobrogean "Spiru Haret" Tulcea
Bilauschi Iulian
Udrea Andreea
VII
Tulcea
Colegiul Dobrogean "Spiru Haret" Tulcea
Bilauschi Iulian
Constantinescu Emil Andrei
VIII
Tulcea
Şcoala "Nifon Băşăşescu" Tulcea
Grama Gina
Pavel Irina
VIII
Tulcea
Şcoala "I.L. Caragiale" Tulcea
Forţu Gabriel Aurelian
Grigoraş Simona
VIII
Tulcea
Şcoala "Al. Ciucurencu" Tulcea
Gherasim Maria
Bâlbu Andrei Ştefan
IX
Tulcea
Liceul Teoretic "Gr. Moisil" Tulcea
Păcurar Stana
Ilie - Ablachim Constantin Denis
X
Tulcea
Colegiul Dobrogean "Spiru Haret" Tulcea
Udrea Mihaela
Tatu Cristian Ionuţ
XI
Tulcea
Liceul Teoretic "Gr. Moisil" Tulcea
Păcurar Stana
Haţegan Florin Gheorghe
VIII
Vâlcea
C.N. I. Matei Basarab Râmnicu Vâlcea
IONESCU GABRIELA
Gavrilescu Marius
VIII
Vâlcea
Şc. "Take Ionescu" Râmnicu Vâlcea
Tudoroiu Ilie
Saraolu Laurean Constantin
IX
Vâlcea
C.N. "Alexandru Lahovari" Râmnicu Vâlcea
Săndulescu Marin
Ghimiş Constantin Adrian
IX
Vâlcea
C.N. "Alexandru Lahovari" Râmnicu Vâlcea
Săndulescu Marin
Vochescu Alexandru
VII
Vâlcea
Şc. "Take Ionescu" Râmnicu Vâlcea
Cicu Raisa
Dosa Ramona Andreea
VII
Vâlcea
Şcoala "T. Vladimirescu" Drăgăşani
Petcu Daria
Crecană Constantin Cosmin
X
Vâlcea
C.N. "Alexandru Lahovari" Râmnicu Vâlcea
Săndulescu Marin
Bunea Teodora
X
Vâlcea
C.N. "Alexandru Lahovari" Râmnicu Vâlcea
Cârstea Daniela
Buşe Elena Cristina
XI
Vâlcea
C.N. "Alexandru Lahovari" Râmnicu Vâlcea
Anca Udrea
Ciucă Tiberius Ionuţ
XI
Vâlcea
C.N. "Alexandru Lahovari" Râmnicu Vâlcea
Anca Udrea
Vulpe Răzvan - Nicolae
IX
Vâlcea
Gr. Şc. "Gib Mihăescu" Drăgăşani
NITOIU ANA
Popa Ovidiu
VII
Vaslui
Colegiul Naţional "Gheorghe Roşca Codreanu" Bârlad
Tomescu Augustin
Agarici Eduard
VII
Vaslui
Şcoala nr. 5 Vaslui
Bădărău Elena
Grama Dragoş
VIII
Vaslui
Şcoala nr. 5 Vaslui
Bădărău Elena
Blezneac Bianca Mihaela
VIII
Vaslui
Şcoala nr. 8 Vaslui
Cruceanu Dyana
Lungeanu Alexandru
IX
Vaslui
Colegiul Naţional "Cuza Vodă" Huşi
Popa Cristinel
Hurdubae Alexandra
IX
Vaslui
Colegiul Naţional "Cuza Vodă" Huşi
Popa Cristinel
Plop Diana
X
Vaslui
Colegiul Naţional "Cuza Vodă" Huşi
Popa Cristinel
Şerban Mircea
XI
Vaslui
Colegiul Naţional "Gheorghe Roşca Codreanu" Bârlad
Angheluţă Cătălin
Stan Lucian
XII
Vaslui
Colegiul Naţional "Gheorghe Roşca Codreanu" Bârlad
Petrea Mirela
Răduc Andrei
VII
Vrancea
Şcoala cu clasele I - VIII Vidra
Gheorghiţă Aurelia
Maiereanu Alexandru George
VIII
Vrancea
Colegiul Naţional "Al.I.Cuza" Focşani
Poll Emilia
Flurche George
VIII
Vrancea
Liceul Tehnologic "Al.I.Cuza" Panciu
Cîţu Ion
Despotovici Mihai
IX
Vrancea
Colegiul Naţional "Unirea" Focşani
Bodaş Sorin
Oprişan Ştefan
IX
Vrancea
Colegiul Naţional "Unirea" Focşani
Bodaş Sorin
Dragomir Oana Claudia
X
Vrancea
Colegiul Naţional "Unirea" Focşani
Bodaş Sorin
Mocanu Andru Octavian
X
Vrancea
Colegiul Naţional "Unirea" Focşani
Bodaş Sorin
Ristea Dan Radu
XI
Vrancea
Colegiul Naţional "Unirea" Focşani
Popescu Ioana
Curcă Eduard Valentin
XII
Vrancea
Grupul Şcolar "Simion Mehedinţi" Vidra
Diaconiţa Gheorghe
Zbirnea Alexei
XII
Republica Moldova
Cheian Dinis
XI
Republica Moldova
Blajin Cristina
X
Republica Moldova
Zanoci Cristian
X
Republica Moldova
Papîmeri Dumitru
VIII
Republica Moldova

Copyright 2010-2011 admin@fizchimarad.ro